Zespół / rider

VITAMINS…

… to nic innego jak tylko solidna porcja rock’n’rollowych witamin – wysokoenergetycznych i jak się ostatecznie okazuje niezbędnych do właściwego funkcjonowania. To zdrowa dawka porządnych rockowych dźwięków, które z przyjemnością wchłonąć może każdy organizm spragniony nie tylko przyswajalnych melodii, ale również i iście rockowego pazura.

Początki Vitamins sięgają 2004 roku. W pierwszej połowie 2007 roku kapela zarejestrowała debiutanckiego singla „Chciej”, gdzie obok tytułowego numeru znalazł się również utwór „Dać i nie przyznawać się”. W tym samym roku  formacja została laureatem I edycji Festiwalu im. Miry Kubasińskiej „Wielki Ogień” w Ostrowcu Świętkorzyskim. Zespół był także bezkonkurencyjny na takich festiwalach jak m.in.: Muzyczne Trendy Pogranicza – Czechy, Around the Rock, PZPR. Telewizyjny debiut Vitamins to występ w TVP3 „Regiony Kultury”, gdzie zespół pojawił się koncertując w ramach festiwalu Rock Bez Igły w Chorzowie. W marcu 2008 r. powstał pierwszy teledysk Vitamins – „Chciej”, który zobaczyć można na stronie YouTube. O Vitamins pisały takie magazyny muzyczne jak: „Teraz Rock” i „Metal Hammer”.

Na początku 2016 roku, kiedy to Panowie, nie mając innych problemów, wzięli na pokład małe, pyskate dziewuszysko – lawina ruszyła. To był przełom dla zespołu, ponieważ do tej pory wokalistami byli wyłącznie mężczyźni. Po kilku przetasowaniach personalnych skład ustabilizował się i obecnie pracuje nad nowym materiałem. 

Jadwiga Frydrychowska (Siwicka) – wokal
Piotr „Żabik” Szendzielorz – perkusja
Zbigniew „Victor Brander” Szendzielorz – gitara
Mateusz „Matt” Musioł – gitara
Marcin „Ciniak” Macionczyk – bas

Rider techniczny

Poniżej znajduje się ogólny rider techniczny zespołu. Nie jest to dokument bezwzględnie przez nas wymagany, jednak mamy nadzieję, że ten krótki opis warunków technicznych oraz próba ich realizacji przez organizatora spowoduje, że dzień koncertu przebiegnie spokojnie, a zespół i przede wszystkim! publiczność dostanie profesjonalnie przygotowaną, pełnowartościową porcję muzycznych witamin.

Copyright Vitamins © 2017 | Wsparcie C4A